Popraw błędy!
OK

O PROGRAMIE

GOTUJMY LEPSZY ŚWIAT

to program edukacyjny dla klas 1-3 szkół podstawowych, którego celem jest pokazanie dzieciom, że ich codzienne wybory żywieniowe mają znaczenie dla nich i dla naszej planety. Udział w towarzyszącym programowi konkursie daje najaktywniejszym szkołom i klasom możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.
CZYTAJ WIĘCEJ

DLACZEGO TO ROBIMY?

Chcemy działać dla dobra dzieci, przyszłych pokoleń i świata. Dlatego pokazujemy, jak drobna zmiana na naszym talerzu może być korzystna dla naszego zdrowia i zaowocować wielką zmianą dla środowiska: przywrócić ziemi bioróżnorodność, ograniczyć emisję gazów, oszczędzić hektolitry wody, uratować tysiące gatunków roślin i zwierząt.

DLA RODZICÓW

Uczestniczące w programie dzieci zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności pozwalające im wybierać w diecie to, co najlepsze dla nich i dla planety. Poznają ciekawe przepisy i samodzielnie lub z rodzicami przygotowują posiłki oparte na składnikach roślinnych. Podzielenie się zdjęciem każdego posiłku to możliwość zdobycia cennych punktów w grze o nagrody indywidualne i dla klasy.
ZOBACZ NAGRODY

DLA NAUCZYCIELI

W ramach naszego programu oferujemy interaktywne lekcje spełniające wymogi programowe MEN, przygotowane przez specjalistów we współpracy z nauczycielami. Gotowe lekcje dostosowane do wieku uczniów w sposób teoretyczny i praktyczny pomagają dzieciom zrozumieć zależności pomiędzy dietą a kondycją naszej planety, uczą o potrzebach i problemach Ziemi.

PODSUMOWANIE I EDYCJI PROGRAMU

AKTUALNOŚCI

Media chwalą naszą akcję!
Internet, radio i telewizja o programie

ZASADY

NAGRODY

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

WEŹ UDZIAŁ

JESTEŚ NAUCZYCIELEM? ZAREJESTRUJ SZKOŁĘ
JESTEŚ RODZICEM? POPROŚ NAUCZYCIELA O REJESTRACJĘ

Dziękujemy

za zgłoszenie się do programu „Przygotujmy lepszy świat II”!
Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez komisję konkursową. Następnie na oficjalny e-mail Twojej szkoły prześlemy prośbę o potwierdzenie chęci zgłoszenia do programu – należy na niego odpowiedzieć w ciągu 5 dni roboczych.

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas.

Dziękujemy za wiadomość.


Niebawem się z Tobą skontaktujemy.